Bebeği İçin Organik Alışverişe Çıktı

Bebeği İçin Organik Alışverişe Çıktı
21 Ocak 2019

Doğum için geri sayıma başlayan Almeda Abazi, bebeği için organik alışveriş yaparken görüntülendi.

Hamileliğinin son aylarını yaşayan Almeda Abazi, bebeği için organik alışverişe çıktı. Oğluna aldığı kıyafetleri bile organik seçen ünlü modelin Nisan ayında doğum yapması bekleniyor.

Almeda Abazi Bebeği İçin Organik Alışverişe Çıktı

Geçtiğimiz sene Los Angeles’ta oyuncu Tolgahan Sayışman ile nikâh masasına oturan Almeda Abazi, yıllık rutin sağlık kontrolü sırasında hamile olduğunu öğrenmişti. Gebeliği boyunca sadece organik gıdalarla beslenen ünlü model, önceki gün eşi ile birlikte alışverişte görüntülendi. Nişantaşı’ndaki sadece organik ürünler satan bir mağazada objektiflere yakalanan ünlü çift, doğacak olan bebekleri için organik kıyafetler satın aldı. Kendisi için de doğal çilekli çikolata alan Almeda Abazi, hamileliği boyunca organik besinler tükettiğini belirtti.

Bebeği İçin Organik Alışverişe Çıktı

Tolgahan Sayışman’dan Hayranlarını Üzen Haber

Doğumdan sonra eşi ve bebeğiyle birlikte vakit geçirmek isteyen Tolgahan Sayışman, bir süre dizi veya film projelerinde yer almayacağını açıkladı. Bu süreçte reklam filmi tekliflerini değerlendireceğini belirten Tolgahan Sayışman’a, eşi ile birlikte oynaması için birçok firmadan reklam teklifi geldiği öğrenildi. Bebek ürünleri satan bir firma ile bilinen bir mobilya şirketinden milyonluk teklif alan çift, anlaşma sağlanırsa önümüzdeki yaz ekranlarda boy gösterecek.

Bebeği İçin Organik Alışverişe Çıktı

Tolgahan Sayışman'ın Bebeğinin İsmi Belli Olmuştu

İlk kez anne-baba olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman’ın oğlu olacak. Bebeğin ismi konusunda kararsızlık yaşayan çift, aile arasında bir oylama yapmıştı. Oylama sonucuna göre bebeklerine ‘Efehan’ ismini verecek olan çift, Nisan ayında oğullarına kavuşacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah