Alişan ve Buse Varol Bebek İçin Tarih Verdi!

Alişan ve Buse Varol Bebek İçin Tarih Verdi!
18 Mayıs 2018

Alişan ve Buse Varol çiftinden bebek açıklaması!

6 Mayıs’ta, ünlüler geçidini aratmayan bir düğün töreniyle evlenen Alişan ve Buse Varol, önceki gün market alışverişinden çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çiçeği burnunda evli çift, ne zaman bebek yapacakları ile ilgili de tarih verdi!

Alişan ve Buse Varol Bebek İçin Tarih Verdi!

İsteme töreniydi, kınasıydı, düğünüydü derken uzunca bir süre gündemde olan ve her yaşadıkları anı sosyal medya hesabından paylaşan Alişan ve Buse Varol, 6 Mayıs’ta evlenerek muratlarına ermişti. Oldukça ses getiren bir düğün töreniyle evlenen çift, önceki gün Ortaköy’deydi. Market alışverişinden çıkarken görüntülenen Alişan ve Buse Varol, iftarda Alişan’ın ailesini ağırlayacakları için alışverişe geldiklerini söyledi. Evlilikle ilgili soruları da yanıtlayan mutlu çift, önümüzdeki sene bebek sahibi olmak istediklerini söyledi.

Alişan ve Buse Varol Bebek İçin Tarih Verdi!

Alişan Bebek İçin Tarih Verdi!

Evlilikleriyle ilgili ‘sanki yıllardır aynı evde yaşayan 2 yakın arkadaş gibiyiz. Bazen ikimiz de gülme krizine giriyoruz.’ şeklinde açıklama yapan Buse Varol’un mutluluğu yüzünden okundu. Çocuk düşünüp düşünmedikleriyle ilgili sorulara ise Alişan; ‘ İnşallah gelecek sene için düşünüyoruz.’ dedi.

Buse Varol Kimdir?

Şarkıcı Alişan ile evlendikten sonra daha da tanınmaya başlanan güzel oyuncu Buse Varol, 1990 yılında Manisa'da doğdu. Eğitim Fakültesi mezunu olan genç oyuncu, üniversiteden mezun olduktan sonra birkaç yıl özel eğitim kurumlarında öğretmenlik yaptı. 2012 yılında güzellik yarışmasına katılmasıyla tanınmaya başlayan Buse Varol, yarışmadan sonra bir süre modellik yaptı. Daha sonra kariyerine oyunculuk yaparak devam etti. İlk rol aldığı yapım ise Tozlu Yollar dizisidir.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.