Ali Sunal Baba Oldu!

Ali Sunal Baba Oldu!
08 Ağustos 2019

Geçtiğimiz sene Nazlı Kurbanzade ile hayatını birleştiren Ali Sunal baba oldu! Önceki gün doğum yapan Nazlı Kurbanzade, kızına 'Narin' ismini verdi.

Geçtiğimiz sene Nazlı Kurbanzade ile hayatını birleştiren Ali Sunal baba oldu!

Ali Sunal Baba Oldu!

Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Bülent Kurbanzade’nin kızı Nazlı Kurbanzade ile geçtiğimiz sene mutlu bir yuva kurmuştu. İstanbul’da görkemli bir törenle evlenen çifti Doğa Rutkay, Kerimcan Kamal ve Erol Evgin gibi ünlü isimler düğünde yalnız bırakmamıştı. Nikâhtan hemen sonra Dubai’de balayı tatillerini yapan çift, döndükten kısa bir süre sonra hayırlı haberi vererek bir bebek sahibi olacaklarını açıklamışlardı.

Ali Sunal Baba Oldu!

Nazlı Kurbanzade Doğum Yaptı

Asıl mesleği avukatlık olan Nazlı Kurbanzade, 9 aylık süreci sağlıklı bir şekilde tamamladı ve dün sabah saatlerinde doğum yaptı. Maslak’taki özel bir hastanede doğum yapan Nazlı Kurbanzade’yi, doğum sırasında eşi Ali Sunal yalnız bırakmadı. Çiftin yakınlarından edinilen bilgiye göre, anne/bebeğin sağlık durumlarının gayet iyi olduğu öğrenildi.

Çiftin Bir Kızı Oldu

Ailelerini bir bebekle taçlandıran Ali Sunal – Nazlı Kurbanzade çiftinin bir kızı oldu.  İlk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Ali Sunal, kızına ‘Narin’ ismini verdi. 7 Ağustos saat 07:42 sularında dünyaya gözlerini açan Narin bebek, 2 kg 643 gr. ağırlığında dünyaya geldi.

Ali Sunal Baba Oldu!

‘Ben Baba Oldum’

Baba olduğunu sosyal medya hesabından duyuran oyuncu Ali Sunal, duygularını şu sözlerle ifade etti; ‘Ben baba oldum, rüya gibi… Hoş geldin canım kızım, güzel Narin’im. Benim hayatım, Nar bebek.’ Ali Sunal’ın bu paylaşımına ünlü isimlerden ve hayranlarından çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.