Aleyna Tilki'nin Hamile Olduğu İddia Edildi!

Aleyna Tilki'nin Hamile Olduğu İddia Edildi!
06 Haziran 2017

Aleyna Tilki hamile mi? Ünlü şarkıcının resmi twitter hesabından paylaştığı bir gönderi, kafaları karıştırdı.

Aleyna Tilki hamile mi? 'Cevapsız Çınlama' adlı parçayla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Aleyna Tilki, sosyal medyayı çok aktif kullanmasıyla da biliyor. Gündeme dair eleştirilerini sürekli kişisel Twitter hesabından yazan ünlü şarkıcı, yine Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla çok konuşuldu. Aleyna Tilki'nin 'hamile çiçek' şeklindeki gönderisi, ünlü şarkıcının hamile olduğu iddialarının ortaya çıkmasına neden oldu.   Aleyna Tilki'nin Hamile Olduğu İddia Edildi!

Aleyna Tilki Hamile mi?

Emrah Karaduman imzalı 'Cevapsız Çınlama' adlı parça ile bir anda ünlenen ve sürekli sosyal medya üzerinden reşit olmadığı halde alkollü mekanlarda sahne almasıyla eleştirilen Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde olay yaratan bir gönderide bulundu. Herkesi şok eden gönderi, Twitter'da gündem oldu. Birkaç gündür gündemden düşmeyen bu iddia, hayranlarında da büyük merak uyandırdı.   Aleyna Tilki'nin Hamile Olduğu İddia Edildi!  

Aleyna Tilki'den Bir Açıklama Gelmedi

Emrah Karaduman ile ilişkisi olduğu bilinen ve konuyla ilgili hayranlarının soru yağmuruna tuttuğu Aleyna Tilki, hamilelik iddialarıyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.