• gebe.com
  • /
  • Akasya Asıltürkmen'i Doğum Heyecanı Sardı

Akasya Asıltürkmen'i Doğum Heyecanı Sardı

Sosyal medya hesabından bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaşarak bebeğini kucağına alacağı günün heyecanını sevenleriyle paylaştı.

Akasya Asıltürkmen'i Doğum Heyecanı Sardı

Akasya Asıltürkmen'i Doğum Heyecanı Sardı

8 aylık hamile olan ve uzun süredir birlikte olduğu Serdar Özerman ile Ağustos ayında evlenen Asıltürkmen bebeğinin doğum heyecanını sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Sosyal medya hesabından bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaşarak bebeğini kucağına alacağı günün heyecanını sevenleriyle paylaştı. Binlerce beğeni alan fotoğrafa takipçileri yorumlarıyla da destek vermeyi ihmal etmedi.

İşte benim Pera kızım. Bu haftadan sonra böyle net bir görüntüsü olmayacakmış. Zaten sevgili doktorum çağırmasa ben utanmadan direk doğuma gideceğim. Bugün 31+2 olmuşum. Ben yuvarlayıp 32 diyordum halbuki. Yuvarlamak filan da yokmuş, paşa paşa bekleyecekmişiz. Bu arada yeni videomu kanala yükledim. Bu hafta @merlinmutfakta ile ev yapımı granola yaptık. Çok da kolaymış. Lezzeti de tartışmasız dışarda yediklerimden kat kat güzel. Fırınım yok ama alırsam sebeplerimden biri granola yapmak olacak. Yukarıdaki profile gidin, link'e tıklayın. Yeni video karşınızdaaa! Hee, abone de olsanıza eliniz değmişken, hadi bakalım. ☔️ #parenthood #parents #dogumantry #32weekspregnant #gebe #hamile #hamileanneler #trimesters #akasyaana #youtube #ultrasoundpicture #perakızı

Akasya Asıltürkmen (@akasyasilturkmen) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Daime Sürekli, sonsuz.
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk