Adriana Lima - Metin Hara İlişkisinde Bebek Gelişmesi!

Adriana Lima - Metin Hara İlişkisinde Bebek Gelişmesi!
11 Mart 2018

Çiftin ayrıldığı iddia edilirken, aksine Adriana Lima'nın hamile olduğu, hatta bebeğinin cinsiyetinin dahi belli olduğu ortaya çıktı!

Duyulduğu anda sadece Türkiye'nin değil, tüm dünyanın gündemine oturan Adriana Lima ve Türk yazar Metin Hara'nın ilişkisi hız kesmeden devam ediyor. Çiftin ayrıldığı iddia edilirken, aksine Adriana Lima'nın hamile olduğu, hatta bebeğinin cinsiyetinin dahi belli olduğu ortaya çıktı!

Adriana Lima Hamile mi? 

Dünyaca ünlü model Adriana Lima ve Türkiye'nin en çok kazanan yazarlarından Metin Hara'nın ilişkisi durdurak bilmeden devam ediyor. Üstelik, yeni müjdeli haberlerle! Sabah Gazetesi'nin magazin eki Günaydın'ın yazarlarından olan Bülent Cankurt, önceki günlerde kendi köşesinde kaleme aldığı yazıda Adriana Lima'nın 2 aylık hamile olduğunu açıklamıştı. Tüm bu iddiaların kaynağı olarak ise çifte yakın olan bir arkadaşını göstermişti. Şimdi ise Onur Akay'dan flaş bir haber geldi!

Adriana Lima - Metin Hara İlişkisinde Bebek Gelişmesi!

Bebeğin Cinsiyetinin Belli Olduğu Öne Sürüldü! 

Ünlü isimlerle ilgili hep olumsuz haberler paylaştığı için adı Felaket Tellalı'na çıkan Onur Akay, geçtiğimiz günlerde Ortaköy'deki bir mekânda arkadaşlarıyla sohbet ederken görüntülendi. Muhabirlerin 'Kötü haberleri ilk sizden duyuyoruz. Olumlu haberler yok mu?' sorusu üzerine, iki müjdeli duyumu paylaştı. Adriana Lima'nın bebeğinin cinsiyeti hakkında açıklama yapan ünlü sanatçı, ardından bir müjdeli haber daha verdi!

Adriana Lima - Metin Hara İlişkisinde Bebek Gelişmesi!

Ünlüler Dünyasından Bir Müjdeli Haberde Banu Parlak'tan Geldi!

Adriana Lima'nın hamile olduğunu doğrulayan ve bebeğin cinsiyetinin belli olduğunu iddia eden Onur Akay, çiftin kız bebek beklediğini açıkladı! Bununla da yetinmeyen şarkıcı, sosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın da 2 aylık hamile olduğunu müjdeledi!

Adriana Lima - Metin Hara İlişkisinde Bebek Gelişmesi!

Banu Parlak Hamile!

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Banu Parlak'ın 2 aylık hamile olduğunu söyleyen Onur Akay, sözlerine şu şekilde devam etti: 'Şarkıcı arkadaşım Banu Parlak şu anda 2 aylık hamile. Daha önce 2 aylık hamileyken bebeğini kaybeden arkadaşımız, şu anda zor bir gebelik sürecinden geçiyor. Çıkartmayı düşündüğü parçayı erteledi. İnşallah bebeğini sağlıkla ve hayırlısıyla eline alması nasip olur.'

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.