• gebe.com
  • /
  • Adriana Lima ve Metin Hara İlişkisinde 'Bebek' Gelişmesi

Adriana Lima ve Metin Hara İlişkisinde 'Bebek' Gelişmesi

Yaşadıkları aşkın reklam olduğu düşünülürken, Adriana Lima ve Metin Hara çiftinin çocuk sahibi olmak istediği iddia edildi!

Adriana Lima ve Metin Hara İlişkisinde 'Bebek' Gelişmesi
Duyulduğu anda sadece Türkiye'nin değil, tüm dünyanın ilgi odağı haline gelen Adriana Lima ve Metin Hara ilişkisi hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Miami sokaklarında hasret giderirken görüntülenen Metin Hara ve Adriana Lima çiftinin çocuk yapmak istediği, özellikle Adriana Lima'nın bu konuda istekli olduğu iddia edildi. Adriana Lima bebek olursa, Metin Hara ile evlenebileceğini de yakın çevresine duyurmuş.  

Adriana Lima Bebek İstiyor!

  adriana lima hamile   Türkiye'nin en çok kazanan yazarlarından biri olan Metin Hara ve dünyaca ünlü model Adriana Lima çiftinin, magazin gündemine oturan ilişkisi durdurak bilmeden devam ediyor. Sabah Gazetesi'nin ortaya attığı iddiaya göre; Adriana Lima bebek sahibi olmak istediğini ve eğer bebek olursa Metin Hara ile evlenebileceğini söylemiş. 14 Şubat 2009 yılında, NBA'de oynayan Sırp futbolcu Marco Jaric ile Amerika'da evlenen Adriana Lima, bu evlilikten 2009 yılında Valentina Lima Jaric ve 2012 yılında Sienna Lima Jaric isimlerinde iki kız çocuğu sahibi oldu.  

İlişkilerinin Reklam Olduğu Düşünülüyor!

Metin Hara ve Adriana Lima'nın ilişki yaşadığı, geçtiğimiz yaz aylarının başında ortaya çıkmıştı. Yaklaşık 4 aydır birlikte olan çiftin bebek sahibi olmak istediği ve yakında evlenebilecekleri iddia edildi. Diğer taraftan ise insanların çoğu Adriana Lima ve Metin Hara aşkının gerçek olmadığını ve reklam için birlikte olduklarını savunuyor.   metin hara adriana lima bebek  

Metin Hara Kimdir?

1982 İstanbul doğumlu olan Metin Hara, ilköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet Lisesi'nde, orta ve lise öğrenimini Üsküdar Amerikan Koleji'nde tamamladıktan sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitimine devam etti. Üniversite yıllarında geçimini sağlamak için reklamlarda ufak tefek roller üstlenen Metin Hara, kendi alanında kendisini geliştirdikten sonra enerji ile tedavinin mümkün olabileceğini kanıtlayarak, tıp dünyasının ilgisini çekmeyi başardı. 2007 senesinde başrol oynadığı 'Dinle Neyden' isimli film sayesinde 2008 yılında Ankara Fim Festivali'nde 'En İyi Genç Yetenek' ödülüne layık görüldü. Asıl çıkışını ise 'Aşk İstilası' isimli üçlemenin birinci kitabı olan 'Yol' ile yaptı. Kitap, 3 ayda 100.000'in üzerinde satmış olup, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listesinde yer aldı. Son günlerde ülke gündemine oturmasının sebebi ise Adriana Lima ile olan ilişkisidir.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Saadet Mutluluk, bahtiyarlık.
Erkek Bebek İsimleri
Kemal Bilgi ve erdem bakımından olgunluk