Tescilli Güzel Anne Oluyor

Tescilli Güzel Anne Oluyor
13 Kasım 2019

2016 yılında Erman Ademoğlu ile evlenen Açalya Samyeli Danoğlu hamile!

2012 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci olan tescilli güzel Açalya Samyeli Danoğlu hamile!

Açalya Samyeli Danoğlu Hamile!

Hamile ünlüler kervanına bir isim daha katıldı! 2012 yılında katıldığı Miss Turkey’de birinci seçilen ve ülkemizi Miss World’de temsil eden Açalya Samyeli Danoğlu’nun hamile olduğu öğrenildi. 2016 yılının son günlerinde iş adamı Erman Ademoğlu ile Paris’te evlenen ünlü model, yaklaşık 4 ay sonra bebeğini kucağına alacak.

Tescilli Güzel Anne Oluyor

4 Ay Sonra Bebeğini Kucağına Alacak

Önceki gün eşi ile birlikte Ulus’ta bulunan bir mekândan çıkarken görüntülenen Açalya Samyeli Danoğlu, görüntü vermemek için koşar adımlarla aracına bindi. Belirginleşen karnı ile dikkat çeken ünlü modelin 5 aylık hamile olduğu öğrenildi. Yaklaşık 4 ay sonra bebeğini kucağına alacak olan Danoğlu, hamileliği ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Tescilli Güzel Anne Oluyor

Açalya Samyeli Danoğlu Kimdir?

1991 yılında Almanya’da doğan Açalya Samyeli Danoğlu, aslen Edirnelidir. İstanbul Üniversitesi mütercim tercümanlık bölümünü bitiren ünlü model, 2012 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci seçildi. Aynı yıl Çin’de düzenlenen Miss World’de ülkemizi temsil eden tescilli güzel, dereceye giremedi. Önemli yapımlarda ufak tefek rol alarak oyunculuğu da deneyen Danoğlu, 2016 yılının son günlerinde iş adamı Erman Ademoğlu ile nikâh masasına oturdu. Şimdilerde anne olmaya hazırlanan Açalya Samyeli Danoğlu, ilk kez annelik duygusunu tadacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.