Zahide Yetiş Doğum Hazırlıklarına Başladı

Zahide Yetiş Doğum Hazırlıklarına Başladı
08 Mayıs 2018

Güzel sunucu Zahide Yetiş hamileliğinin 8. ayını geride bırakmak üzere... Doğum hazırlıklarına başlayan ünlü sunucunun birkaç hafta içinde programa ara vereceği konuşuluyor.

Ekranların sevilen sunucusu Zahide Yetiş, hamile olduğunu Ocak ayının ortalarında açıklamıştı. Gebeliğinin 8. ayını bitirmeye hazırlanan Zahide Yetiş doğum hazırlıklarına başladı. Ünlü sunucunun birkaç hafta içinde gündüz kuşağında yayınlanan programına ara vereceği konuşuluyor.

Zahide Yetiş Doğum Hazırlıklarına Başladı

2014 yılında, iş adamı Cem Arısoy ile Fransa’da dünya evine giren Zahide Yetiş, hamile olduğunu Ocak ayının ortalarında duyurmuştu. Bu haberle tüm sevenlerini büyük bir mutluluğa boğan Zahide Yetiş, bebeğinin cinsiyetini de sunduğu programda öğrenmişti. Ünlü sunucunun yakın arkadaşı ve aynı zamanda meslektaşı olan Müge Anlı, Zahide Yetiş’in doktoru ile görüşerek bebeğin cinsiyetini öğrenmiş ve programa mavi balonlarla gelerek bebeğin erkek olacağını açıklamıştı. Arama motorlarında 'Zahide Yetiş doğum yaptı mı?' diye aratanlara, güzel haberleri verelim... Gayet sağlıklı bir şekilde gebelik maratonunu tamamlamaya hazırlanan Zahide Yetiş, 32. haftayı bitirmek üzere… Kısa bir süre sonra bebeğini kucağına alacak olan Zahide Yetiş, bebeğinin ismini Aras koyacak.

Zahide Yetiş Doğum Hazırlıklarına Başladı

Programa Ara Verecek

Hamileliğinin 8. ayını tamamlamak üzere olan Zahide Yetiş doğum hazırlıklarına başladı. Birkaç hafta içinde programa ara vereceği öğrenilen ünlü sunucunun, bir süre sonra ekranlara kaldığı yerden devam edeceği konuşuluyor.

Zahide Yetiş Doğumu Türkiye’de Yapacak

Geçtiğimiz ay reklam yüzü olduğu markanın Nişantaşı’ndaki lansmanına katılan Zahide Yetiş, bebeği ile ilgili soruları da içtenlikle yanıtlamıştı. Muhabirlerin ‘bebeği nerede doğurmayı düşünüyorsunuz?’ sorusuna, ‘ Ben Viyana’da doğdum ve bunun çok fazla avantajını gördüm. Fakat memleketime ait olmak her zaman yüreğimde vardır. Benim doğumum tesadüfen Viyana’da olmuş. Buradaki bazı arkadaşlarım da doğum için Amerika’ya gidiyor. Ama ben İstanbul’da doğurmak istiyorum. Şimdi büyük konuşmak pek istemiyorum da. Belki yurt dışına çıkarız, orada bir şeyler olur bilemem. ‘ şeklinde cevap vermişti.

Zahide Yetiş Doğum Hazırlıklarına Başladı

Tüp Bebek Tedavisi ile Mutlu Sona Ulaştı

38 yaşındaki güzel sunucu, doğal yollarla bebek sahibi olamadığı için tüp bebek tedavisine başvurmuştu. Uzun bir süre tedavi gören sunucu, sonunda mutlu sona ulaşarak hamile kalmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl