Doğum İçin Geri Sayıma Başladılar

Doğum İçin Geri Sayıma Başladılar
05 Haziran 2020

Üçüncü bebeğine hamile olan Yağmur Sarıoğlu, gebeliğinin 7. ayını geride bıraktı.

Futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu, üçüncü kez anne olmaya hazırlanıyor. Hamileliğinin 7. ayını dolduran Sarıoğlu, önceki gün Bebek Parkı’nda objektiflere yansıdı.

Yağmur Sarıoğlu Hamile!

Futbolcu Sabri Sarıoğlu ile eşi Yağmur, 2010 yılında mutlu bir yuva kurmuştu. Ardından Sare ve Sarp isimlerini verdikleri çocuklarını kucaklarına alan çift, şimdilerde üçüncü çocuklarının yolunu gözlüyor. 7 aylık hamile olan Yağmur Sarıoğlu, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Çocuklarını Bebek Parkı’na götüren ünlü isim, aylar sonra ilk kez dışarı çıktı.

13 Kg Aldı

Çocukları Sare ve Sarp’ın hava alması için kısa süreliğine onları dışarı çıkaran Yağmur Sarıoğlu, önceki gün Bebek Parkı’nda görüntülendi. Çocukları dadılarıyla birlikte oyun oynarken, Yağmur Sarıoğlu da işlerini telefondan organize etti. 3. hamileliğinde şimdiye kadar 13 kg aldığını belirten Sarıoğlu, son 2 aya girdiklerini söyledi.

Doğum İçin Geri Sayıma Başladılar

Önceki Hamileliğinde Çok Eleştirilmişti

Pilot olan ve ekstrem sporları çok seven Yağmur Sarıoğlu, önceki hamileliklerinde tehlikeli sporlara devam ederek hayranlarını kızdırmıştı. Kitesörf yapan ve gyrocopter ile uçan Yağmur Sarıoğlu, son olarak kaydırağa binince, bebeğinin sağlığını tehlikeye atmakla suçlanmıştı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yağmur Sarıoğlu’nun fotoğrafı, ‘Bebeğin için maceradan bir süreliğine vazgeç’ yorumlarıyla dolmuştu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah