5 Aylık Hamile Olan Sinem Kobal'a Eşinden Büyük Jest!

5 Aylık Hamile Olan Sinem Kobal'a Eşinden Büyük Jest!
16 Haziran 2020

Kenan İmirzalıoğlu, 5 aylık hamile olan eşine yaptığı pahalı jestlerle gündeme gelmeye devam ediyor.

Hamileliğinin 18. haftasını geride bırakan Sinem Kobal’a, Kenan İmirzalıoğlu’ndan dudak uçuklatan bir jest daha geldi! Hamile olduğunu öğrenir öğrenmez eşine 150 bin TL değerinde saat hediye eden ünlü oyuncu, şimdi de Marmaris’te bulunan butik bir otelin iki odasını ufak bir servet ödeyerek 45 günlüğüne kapattı.

Sinem Kobal 5 Aylık Hamile

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, uzun süren birlikteliğin ardından 2016 yılında Cunda Adası’nda nikâh masasına oturmuştu. Evliliklerini bir bebekle taçlandırmaya hazırlanan çift, bir süredir konuşulan hamilelik iddialarını geçtiğimiz haftalarda doğrulamıştı. Emirgan’da görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, ‘Haberler doğru, bir bebek bekliyoruz. Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.’ cümleleriyle baba olacağını duyurmuştu.

5 Aylık Hamile Olan Sinem Kobal'a Eşinden Büyük Jest!

Eşinden 54 Bin TL’lik Jest!

Evliliklerinin 4. yıldönümünde baba olacak olmanın heyecanı yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, önceki hafta eşine hem annelik hem de yıldönümü hediyesi olarak 150 bin TL değerinde saat hediye etmişti. Bu süreçte eşinin elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayan Kenan İmirzalıoğlu, şimdi de tatil için kolları sıvadı. Normalde her yaz tekne tatili yapan çift, hamilelik nedeniyle bu kez Marmaris’te bulunan butik bir otelde konaklayacak. Günlüğü 1200 TL olan iki odayı 45 günlüğüne kapatan oyuncu, eşinin konforu için toplamda 54 bin TL’yi gözden çıkardı. Bir odayı kendileri için kiralayan çift, diğer odayı misafirleri için tuttu. Eşinin organik beslenmesini isteyen İmirzalıoğlu, yemek seçimiyle ilgili de otele talimat verdi.

Bebeğinin Cinsiyeti de Öğrenildi

Şimdilerde yeni bir heyecan yaşayan Sinem Kobal’ın bebeğinin cinsiyeti de öğrenildi. Buna göre ünlü oyuncu, bir kız bebek annesi olacak. Ekim ayında doğum yapması beklenen Kobal'ın, isim konusunda henüz bir karara varmadığı öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.