4 Aylık Hamile Olan Ceyda Ateş’ten Yeni Açıklama

4 Aylık Hamile Olan Ceyda Ateş’ten Yeni Açıklama
18 Haziran 2020

Anne olmaya hazırlanan Ceyda Ateş, heyecanlı serüvenini sosyal medya hesabından paylaşamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatan Ceyda Ateş, hamileliği ile ilgili sosyal medyadan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Gebeliğinin 16. haftasına girdiğini belirten oyuncu, şimdiye kadar hiç kilo almadığını söyledi.

4 Aylık Hamile Olan Ceyda Ateş’ten Yeni Açıklama

Adını Feriha Koydum adlı dizide canlandırdığı Hande karakteriyle oyunculuk kariyerindeki başarısını kanıtlayan Ceyda Ateş, 2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile hayatını birleştirmişti. Evlendikten sonra Amerika’ya yerleşen ve sadece kısa süreli projeler için Türkiye’ye gelen ünlü oyuncu, önceki hafta ailelerini bir bebekle taçlandıracaklarını açıklamıştı. ‘İçimde büyüyen minicik eller, ayaklar ve bir kalp var. Beklemediğimiz anda sürpriz oldu. Evet, anne baba oluyoruz.’ cümleleriyle hamile olduğunu duyuran Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından hamileliği ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

‘Kilo Almaya Başlamadım’

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve hamileliğini sosyal medya aracılığı ile açıklayan Ceyda Ateş, paylaşımlarına devam ediyor. Hamileliğinin 16. haftasına giren ünlü oyuncu, fiziksel olarak henüz değişim yaşamadığını belirtti. ‘Kilo almaya başlamadım ama bu kilo almayacağım anlamına gelmiyor.’ notuyla aşağıdaki fotoğrafını paylaşan oyuncu, kendisiyle benzer deneyimi yaşayan anne adaylarıyla da sohbet etmeyi ihmal etmiyor.

4 Aylık Hamile Olan Ceyda Ateş’ten Yeni Açıklama

Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı

Hamileliğinin 4. ayında olan Ceyda Ateş, geçtiğimiz hafta yakın arkadaşlarının katıldığı bir cinsiyet öğrenme partisi düzenlemişti. Bu partide bir kızı olacağını öğrenen Ateş, o anların videosunu Instagram hesabından sevenleriyle paylaştı.


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.