Gören Hamile Olduğuna İnanmıyor

Gören Hamile Olduğuna İnanmıyor
23 Temmuz 2020

Ceyda Ateş hamileliğinin 4. ayını geride bıraktı.

Instagram hesabını oldukça aktif kullanan Ceyda Ateş son halini takipçileriyle paylaştı. Hamileliğinin 4. ayını geride bırakan oyuncunun henüz kilo almamış olması ise sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girdi.

Ceyda Ateş Hamileliğinin 4. Ayını Geride Bıraktı

Asıl çıkışını Adını Feriha Koydum adlı dizi ile yapan ve son olarak Çocuk dizisinde rol alan Ceyda Ateş, 2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile nikâh masasına oturmuştu. Evlendikten sonra Amerika’nın Florida eyaletine yerleşen ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda müjdeli haberi vererek hamile olduğunu açıklamıştı. Bu süreçte yaşadığı çoğu deneyimi sosyal medya hesabından yayınlayan Ateş, son halini takipçileriyle paylaştı. 4. ayını geride bıraktığını belirten oyuncu, fotoğrafını ‘Fındık hanım büyüyor.’ notuyla yayınladı. Fiziksel olarak henüz bir değişim yaşamayan Ceyda Ateş’in bu hali, sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girdi.

Gören Hamile Olduğuna İnanmıyor

Kızı Olacak

Sürpriz bir hamilelik yaşadığını belirten Ceyda Ateş, güzel haberi “İçimde büyüyen minik eller, ayaklar ve bir kalp var. Beklemediğimiz anda bir sürpriz yaptı bize fındık. Evet, anne oluyorum!” cümleleriyle duyurmuştu. Birkaç hafta sonra Amerika’daki evlerinde cinsiyet öğrenme partisi düzenleyen Ateş, bu anları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşmayı ihmâl etmemişti. Parti esnasında bir kızı olacağını öğrenen oyuncu, isim konusunda henüz karar vermediğini belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.