Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor
25 Eylül 2017

Bolluk ve bereketi simgeleyen kış ekinoksu başlıyor! Estetik zevklerimizin artacağı, adalet ve dengenin ön planda olacağı bir haftaya giriyoruz. Devamı, astroloğumuz Berna Narin Aşkın'ın hazırladığı gebelere özel haftalık burç yorumlarında!

Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

25 Eylül - 02 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

 
22 Eylül’de Güneş tam ekvatorun üstünden geçerek Güney yarım küreye geçiyor. Bu tarih gece ve gündüzün eşitlendiği ekinoks olarak adlandırılıyor ve kuzey yarım kürede kış ekinoksu başlıyor. Yüzyıllar boyunca insanlar bu dönemi hasat mevsimi olarak adlandırmıştır. Güneş bu dönemde Terazi burcuna geçer ve doğadan ekin kaldırma, hasat süreci başlar. Hasadın getirdiği bolluğun ardından da düğünler başlar. Hatta Anadolu’ da iyi niyet dileği için kullanılan bir özdeyiş vardır: “Düğünün güzün olsun” Bunun anlamı; bereketli bir hasadın ardından evlenerek bereketli ve bolluk içinde yaşamaktır. İşte, Güneş’ in Terazi burcuna geçmesi bu yüzden hayatlarımızda ilişkiler ve evlilik ile ilişkilendirilir. Gece ve gündüzün eşit olmasından dolayı aynı zamanda Terazi burcu, eşitlik ve adaletin sembolüdür. Terazi, Venüs’ le de ilişkilendirilen bir burç olduğu için 23 Ekim’ e kadar hayatlarımızda uyum, denge, huzur, adalet teması ön plana çıkacak, estetik zevklerimiz gelişecek daha güzel ve şık görünmek isteyeceğiz. Güneş; Terazi burcundayken doğanlar çok ilişki odaklı olurlar. Her adımlarında onaylanmak ve fikir almak isterler. Aynı zamanda gelişmiş bir sanat ve estetik zevkleri olur, toplum içinde barışçıl, uyumlu, sosyal ve nazik olurlar. Çok iyi organizasyonlar yaparlar, insanları bir araya toplar herkesin kaynaşmasını sağlarlar.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

KOÇ BURCU

Koç burcu gebeleri, haftaiçi tanışacağınız kişileri iyi gözlemleyin! Çünkü tanışacağınız kişilerle uzun süren dostluklar kurma ihtimaliniz çok yüksek! Haftanın ortalarında ise iş ile alakalı uzun süredir kafanızda olan projeleri hayata geçirme girişiminde bulunabilir ve ortaklık için imzalar atabilirsiniz. Yalnız, ortalığınız ile her detayı baştan konuşmanızı öneririm. Zira ileride küçük de olsa iş ile alakalı aranızda ufak gerginlikler yaşanabilir. Bu arada, bu hafta içi fikirleriyle hayatınıza yön verecek kişiler girebilir. Hayatınıza olumlu etkileri olacak bu kişi, yaşamınız boyunca sürekli danışacağınız ve akıl alabileceğiniz biri olacak diyebilirim.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

BOĞA BURCU

Boğa burcu gebelerimiz, haftaya gayet pozitif başlıyorsunuz! Özellikle iş yerinde çok keyifli olacağınız bir hafta sizi bekliyor. İş arkadaşlarınızla iyice kaynaşacağınız, birlikte organizasyonlara katılacağınız bir hafta olacak. Ofisinizdeki bu güzel hava, yaptığınız işlere de yansıyacak ve işinizi daha özenli yapacaksınız. Bunun da meyvelerini en kısa sürede toplayacağınıza şüpheniz olmasın! Haftasonuna doğru ise hemcinsiniz olan akrabalarınızla bir araya geleceğiniz aktivitelerde bulunacaksınız. Görüşmede, geçmişte yapılan bazı hatalar gün yüzüne çıkabilir ancak tatsız bir durum yaşanmasına neden olmayacak gibi duruyor.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burcu gebelerimiz, önümüzdeki günlerde keyfinize her zamankinden fazla düşkün olacaksınız! Hafta boyunca kendinizi enerjik hissedeceğinizi söyleyebilirim. Bu enerjik haliniz, size sosyal bir hafta geçirme fırsatı sunacak. Arkadaşlarla ve aileyle sık sık vakit geçireceksiniz, eşinizle farklı aktivitelere katılacaksınız. Ama tabii tüm bunları yaparken gebe olduğunuzu unutmayın ve kendinizi aşırı yormamaya çalışın. Bu arada, haftaiçi olan harcamalarınıza da dikkat etmekte fayda var. Keyfiniz için biraz fazla para harcayabilir ve ileride gereksiz harcamalar yaptığınızı fark edip pişman olabilirsiniz.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu gebelerimiz, yukarıda da değindiğim gibi ekinoksun olumlu maddi etkilerini bu hafta fazlasıyla hissedeceksiniz. Elinize hiç beklemediğiniz bir yerden yüksek miktarlarda para geçecek ve siz bu parayı ev için peşinat olarak değerlendirmeyi düşüneceksiniz. Alacağınız evin tüm dekorasyonuyla özel olarak ilgilenecek ve bundan büyük keyif alacaksınız. Özellikle doğacak olan bebeğinizin odasını büyük bir şevkle hazırlayacaksınız. Sonunda istediğiniz yaşam alanına kavuşmanız, tüm keyfinizi yerine getirecek.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

ASLAN BURCU

Aslan burcu gebeleri, sosyal mi sosyal bir hafta sizi bekliyor! Haftaiçi kısa kısa sürecek bir sürü yolculuğa çıkabilirsiniz. Birkaç günlüğüne memlekete gidebilir, eşinizle kafa dinlemek için haftasonu kaçamağı yapabilirsiniz. Ziyaretlerden birinde kuzenlerinizle bir araya geleceksiniz veya haftaiçi kuzenleriniz sizi evinizde ziyaret edecek. Hatta bu ziyarete kız kardeşinizin de dahil olacağını söyleyebilirim. Kız kıza gayet keyifli bir gün geçireceksiniz gibi görünüyor... Son olarak; daha sağlıklı bir gebelik süreci için hamilelik eğitimi almayı düşünüyor olabilirsiniz. Bana kalırsa, tam zamanı!
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

BAŞAK BURCU

Başak burcu gebelerimiz, Ekinoks'un maddi açıdan beraberinde getireceği olumlu etkileri en fazla hissedecek burçlardan birisiniz! Gelirinizde kayda değer bir artış olacak. Hem maaşınıza zam alacaksınız hem de şimdiye kadar hobi olarak yaptığınız sanatsal bir faaliyetten para kazanmaya başlayacaksınız. Haftaiçi sadece keyfiniz için para harcayacağınızı söyleyebilirim. Güzellik ve bakım salonuna gidebilir, kendiniz için çeşitli harcamalar yapabilirsiniz. Ancak, maddi rahatlamaya güvenip harcamalarınızı abartmamakta fayda var.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

TERAZİ BURCU

Terazi burcu gebelerimiz, bu hafta sizin haftanız! Hem iş yerinde hem de arkadaş ortamında kendinizi gösterebileceğiniz, başarınızı gözler önüne serebileceğiniz fırsatlarınız olacak. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, iş yerinizde pozisyonunuz yükselebilir, haberiniz olsun! Çevrenizdeki insanlarla olan iletişimlerinizde kontrolü ele almak istediğiniz bir sürece giriyorsunuz. Her şeye hakim olmak ve otoritenizi koymak isteyeceksiniz. Fakat, bunun rehavetine fazla kapılıp kendinizi kaybetmeyin. Çünkü çevrenizdekiler tarafından yanlış anlaşılabilir ve ufak krizler yaşabilirsiniz.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

AKREP BURCU

Sevgili Akrep burcu gebelerimiz, iş yerinde ufak tefek bazı düşmanlıklarla karşılaşacaksınız. Sorunlar ufak tefek olsa da sizin sabrınızı taşırabilir ve istifa etmeyi düşünebilirsiniz. Size tavsiyem; hemcinslerinizi ciddiye alıp böyle büyük bir karar vermemeniz gerektiği yönünde olacak. Ancak, gebeliğin son aylarına yaklaştıysanız, belki doğum izninizi alabilirsiniz. Böylelikle hem rahatsız olduğunuz ortamdan uzaklaşarak biraz kafa dinler ve hem de bir süreliğine sadece bebeğinize odaklanırsınız.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

YAY BURCU

Yay burcu gebelerimiz, gayet keyifli ve sorunsuz bir hafta sizi bekliyor! Haftaiçi çevreniz bir anda kalabalıklaşabilir. Doğum tarihiniz yaklaştıysa şayet, bu kalabalık bebeğiniz için toplanmış olabilir. Haftasonuna doğru ise uzun süredir görmediğiniz çocukluk arkadaşlarınızla görüşeceksiniz. Çocukluk arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek size çok iyi gelecek ve ilerleyen zamanlarda daha sık görüşmek isteyeceksiniz.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu gebelerimiz, pek çok olumlu haber alacağınız bir haftaya başlıyorsunuz! Özellikle iş hayatında şansınız yaver gidecek ve hak ettiğiniz terfiyi alacaksınız. Bu durum elbette maaşınıza da yansıyacak ve maddi açıdan biraz daha rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Haftaiçi annenizle çok fazla bir araya geleceksiniz, karşılıklı ziyaretler gerçekleştireceksiniz. Gebe olmanız nedeniyle anneniz bu aralar biraz daha fazla üzerinize titreyebilir. Bu durum sizin de hoşunuza fazlasıyla gidecek!
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

KOVA BURCU

Kova burcu gebelerimiz, yolculuklarla dolu keyifli bir hafta sizleri bekliyor! Eşinizin memleketine gitme düşünceniz varsa şayet, bu hafta gerçekleşecek gibi duruyor. Bu ziyarette eşinizin kardeşleriyle bir araya gelecek, birkaç günü beraber geçireceksiniz. Görüşme sırasında sizin canınızı sıkacak bir konuşma yaşanacak olsa da pek fazla takılmayın derim. Bu arada; son zamanlarda sosyal medyaya olan ilginiz artmış ve eskiye kıyasla daha fazla zaman geçiriyor olabilirsiniz. Sosyal medyada geçirdiğiniz zamanı biraz azaltmanız sizin yararınıza olacaktır.
Gözümüz Aydın! Bol Kazançlı Bir Hafta Bizleri Bekliyor

BALIK BURCU

Sevgili Balık burcu gebelerimiz, sizlere hayırlı haberlerim var! Bu hafta eşinizin kazancında kayda değer bir artış olacak. Bu artış, eşinizin maaşının artmasıyla olabileceği gibi farklı bir kaynaktan da olabilir. Ama uzun süreli bir maddi rahatlama dönemine giriyorsunuz diyebilirim. Hafta ortasında banka veya kamu dairesinde halletemeniz gereken işler çıkabilir. Sigorta veya vergi borcunuzla alakalı bir ziyaret olma olasılığı yüksek. Son olarak; hafta genelinde kendinizi biraz fazla duygusal hissedeceksiniz. İçinizi rahatlatmak için çevrenizdekilerle duygusal konuşmalar yapacaksınız ve onların tavsiyelerini dinlemek isteyeceksiniz. Hamile olmanız, duygusallığınızı biraz tetiklemiş olabilir, gayet normal!
  Berna Narin Aşkın'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.