24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti

24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti
09 Şubat 2017

24 yaşındaki kadın oğlunu dünyaya getirdiği o mucizevi anları kendisi fotoğrafladı ve bunun diğer anneleri cesaretlendireceğini belirtti.

24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti

24 yaşındaki kadın oğlunu dünyaya getirdiği o mucizevi anları kendisi fotoğrafladı ve bunun diğer anneleri cesaretlendireceğini belirtti. Lauren Chenault isimli anne adayı, oğlunun doğumunun tek bir anını bile kaçırmak istemediğinden dolayı kendi doğumunu fotoğrafladı.   24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti 24 yaşındaki kadın ailesinin ve arkadaşlarının yardımıyla oğlunun dünyaya geldiği o mucizevi anları kaydetmeyi başardı.   24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti 2 çocuk annesi fotoğrafçı yaptığı açıklamada, “Diğer annelere çok güzel bir mesaj oldu bence. Eşimin ve arkadaşlarımın yardımı olmadan yapamazdım. Kamerayı tutabilmem için bacaklarımı arkada tuttular.” diye konuştu. Chenault, doğumun çoğunu kamerayı karnının üstünde tutarak kaydetti. En mükemmel anı yakalamak için eli sürekli düğmedeydi.   24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen minik bebek ise ilgi odağı oldu.  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.