• gebe.com
  • /
  • 24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti

24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti

24 yaşındaki kadın oğlunu dünyaya getirdiği o mucizevi anları kendisi fotoğrafladı ve bunun diğer anneleri cesaretlendireceğini belirtti.

24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti

24 Yaşındaki Kadın Doğum Fotoğraflarını Kendisi Çekti

24 yaşındaki kadın oğlunu dünyaya getirdiği o mucizevi anları kendisi fotoğrafladı ve bunun diğer anneleri cesaretlendireceğini belirtti. Lauren Chenault isimli anne adayı, oğlunun doğumunun tek bir anını bile kaçırmak istemediğinden dolayı kendi doğumunu fotoğrafladı.   kendi-dogum-fotograflarini-kendisi-cekti-1 24 yaşındaki kadın ailesinin ve arkadaşlarının yardımıyla oğlunun dünyaya geldiği o mucizevi anları kaydetmeyi başardı.   dogum-aninda-bacaklarimi-tuttular-2 2 çocuk annesi fotoğrafçı yaptığı açıklamada, “Diğer annelere çok güzel bir mesaj oldu bence. Eşimin ve arkadaşlarımın yardımı olmadan yapamazdım. Kamerayı tutabilmem için bacaklarımı arkada tuttular.” diye konuştu. Chenault, doğumun çoğunu kamerayı karnının üstünde tutarak kaydetti. En mükemmel anı yakalamak için eli sürekli düğmedeydi.   ilgi-odagi-oldu-3 Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen minik bebek ise ilgi odağı oldu.  

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Cahide Çok çalışan, çaba gösteren kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl