11 Ayda 4 Çocuk Doğurdu!

11 Ayda 4 Çocuk Doğurdu!
26 Aralık 2016

Anne Becky Johns, ayrı yumurta üçüzleri olan Raya, Phoebe ve Ryan’ı 34 haftalık olduklarında sezaryen ile dünyaya getirdi.

11 Ayda 4 Çocuk Doğurdu!

Galler’de 30 yaşında Becky Johns adlı kadın, 11 ayda 4 çocuk doğurarak herkesi şaşırttı. Swansea bölgesinde yaşayan anne, geçen yıl şubat ayında Mya adlı bir kız çocuğunu dünyaya getirdikten yalnızca haftalar sonra tekrar hamile kaldı ve 11 ay sonra üçüz doğurdu. Galler’in Swansea kentinde yaşayan Becky Johns ve Jason Evans çifti, geçen yıl şubat ayında dünyaya gelen Mya’yı kucaklarına aldıklarında çok mutlu olmuşlardı. Jason ve Becky çifti doğumun ardından, Mya ile yaş farkı çok bulunmayan, ona oyun arkadaşı olacak bir bebek daha istemeye başladı. Fakat istediklerinden fazlasını alacaklarından haberleri yoktu.

Anne Becky Johns'ın açıklaması ise;

Anne Becky, “Mya’dan hemen sonra bir bebek daha yapmak istedik. 9 yaşındaki kızımız Kayla büyüdüğü için Mya’ya bir oyun arkadaşı gerekiyordu. Tekrar hamile kalmam biraz zaman alabilir diye hemen denemeye başladık. Birkaç hafta sonra hamilelik testi yaptığımda iki mavi çubuğu gördüm ve hamile kaldığımı anladım. Yeniden hamile kalmam için birkaç hafta yeterli olmuştu.” dedi. 9 yaşında bir kız çocukları daha olan Becky Johns’un mucize bir şekilde yeniden hamile kalması herkesi şaşırtır iken, doktora gittiklerinde çocukların üçüz olduğunu öğrenmeleri daha büyük bir şaşkınlık yarattı. Anne Becky Johns, ayrı yumurta üçüzleri olan Raya, Phoebe ve Ryan’ı 34 haftalık olduklarında sezaryen ile dünyaya getirdi.   11 Ayda 4 Çocuk Doğurdu!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.