10 Parmağında 10 Marifet!

10 Parmağında 10 Marifet!
16 Ekim 2019

Ağustos ayında kızı Zeynep’i kucağına alan Bengü’nün enerjisi bitmek bilmiyor! Doğumdan kısa bir süre sonra konserlerine kaldığı yerden devam eden ünlü şarkıcı, şimdi de yeni parçası Günaydın'ı hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Ağustos ayında kızı Zeynep’i kucağına alan Bengü’nün enerjisi bitmek bilmiyor! Doğumdan kısa bir süre sonra konserlerine kaldığı yerden devam eden ünlü şarkıcı, şu sıralar hem sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya çalışıyor hem de klip çekimi için koşturuyor!

10 Parmağında 10 Marifet!

Mütevaziliği ile milyonlarca insanın sevgisini kazanan Bengü, geçtiğimiz yıl iş insanı Selim Selimoğlu ile nikâh masasına oturmuştu. 1 yıllık beraberliğin ardından mutlu bir yuva kuran çift, bir süre sonra çekirdek ailelerine yeni bir üyenin katılacağını duyurmuştu.

10 Parmağında 10 Marifet!

Sağlıklı bir gebelik dönemi geçiren ve Ağustos ayında kızı Zeynep’i kucağına alan ünlü şarkıcının enerjisi bitmek bilmiyor! Doğumdan 1 ay sonra konser maratonuna kaldığı yerden devam eden güzel popçu, bir yandan single hazırlarken diğer yandan da geliri kız çocuklarının eğitimi için harcanacak olan sosyal sorumluluk projesi için koşturuyor.

‘Günaydın’ Geliyor!

Geçtiğimiz aylarda ilk kez annelik duygusunu tadan Bengü, kariyerine hiç ara vermeden devam ediyor. Her fırsatta yaptığı işi çok sevdiğini dile getiren ünlü şarkıcı, sözü ve müziği Melda Gürbey’e, düzenlemesi ise Tarık İster’e ait olan ‘Günaydın’ adlı parçaya klip çekmeye hazırlanıyor. Sette bebeğini de yanından ayırmayacak olan Bengü'nün, kızı için ayrı bir karavan kiraladığı öğrenildi.

10 Parmağında 10 Marifet!

Sosyal Sorumluluk Projelerinden de Geri Kalmıyor

Oldukça yoğun bir çalışma temposu olan Bengü, sosyal sorumluluk projelerinden de geri kalmıyor. Gazeteci Ömür Sabuncuoğlu’nun, geliri kız çocuklarının eğitimi için harcanacak ‘Bizim Öykümüz’ adlı kitabının lansmanına katılan Bengü, bu hareketiyle bir kez daha hayranlarının takdirini kazandı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.