Acun Dede Oldu!

Acun Dede Oldu!
06 Temmuz 2020

Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ’dan olan kızı Banu Ilıcalı doğum yaptı.

Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ’dan olan kızı Banu Ilıcalı doğum yaptı! İlk bebeğini dünyaya getiren Banu’nun bir kızı olduğu öğrenildi.

Banu Ilıcalı Doğum Yaptı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın büyük kızı Banu, üniversitede tanıştığı Efe Ceyhun ile 3 yıl önce nikâh masasına oturmuştu. Oldukça görkemli bir törenle evlenen çiftin düğününe, Nusret’ten Burcu Esmersoy’a, Fatih Terim’den Murat Boz’a kadar birçok ünlü isim katılmıştı. O günden bu yana evliliklerini gözlerden uzak bir şekilde sürdürmeye dikkat eden çift, şimdilerde anne baba olmanın heyecanını yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğu öğrenilen Banu Ilıcalı’nın önceki gün doğum yaptığı ortaya çıktı. Doğum haberini ise Acun Ilıcalı’nın abisinin kızı sosyal medyadan duyurdu.

Bebeğin İsmi Öğrenildi

İstanbul’daki özel bir hastanede doğum yapan Banu, bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi. Pandemi sebebiyle hastaneye misafir kabul etmeyen Ilıcalı'nın bebeğinin cinsiyeti de öğrenildi. Buna göre, ilk kez annelik duygusunu tadan Banu Ilıcalı bir kız çocuk sahibi oldu. Efe Ceyhun ve Banu Ilıcalı çifti, kızlarına Begüm ismini verdi.

Acun Dede Oldu!

Acun Ilıcalı İlk Duygularını Paylaştı

Dört kızı olan 51 yaşındaki Acun Ilıcalı dede oldu. İlk kez torun sevgisi yaşayan Acun, duygularını hastane çıkışında basın mensuplarıyla paylaştı. Heyecanlı olduğu gözlenen ünlü televizyoncu “Allah herkese nasip etsin. Banu çok mutlu şu an, tarifi olmayan bir duygu.’ şeklinde açıklama yaptı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.