• gebe.com
  • /
  • Fahriye ve Burak’tan Sürpriz Karar!

Fahriye ve Burak’tan Sürpriz Karar!

Doğum yapmasına çok az bir zaman kalan Fahriye Evcen, oğlu Karan'ı annesiyle birlikte büyütecek.

Doğum yapmasına 1 aydan az bir zaman kalan Fahriye Evcen, bebeği Karan’a dadı tutmaktan vazgeçti. Almanya’daki annesinden yardım isteyen ünlü oyuncu, doğumdan sonraki ilk aylarda annesi ile birlikte oğlunu büyütecek.

Fahriye Evcen Oğlu Karan'ı Büyütürken Annesinden Destek Alacak

2017 yılının Ağustos ayında çok konuşulan bir törenle dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, oğullarına kavuşmak için gün sayıyor. Büyük gün yaklaştıkça her bir detay ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak oğluna dadı tutacağı iddiaları ile gündeme gelen Fahriye Evcen’in bu karardan vazgeçtiği öğrenildi. Almanya’da yaşayan annesi Hatime Evcen’in İstanbul’a geleceği ve 3 ay torununa bakacağı söyleniyor.

‘Doğuracağım Sandım’

Önceki akşam eşi ile birlikte Cem Yılmaz’ın gösterisini izleyen Fahriye Evcen, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı. Oldukça keyifli olduğu gözlemlenen Evcen, ‘Gösterinin sonuna doğru Karan biraz zorladı beni. O kadar çok güldüm ki Karan baya tekmeledi. Az kalsın doğuracağım sandım. Bir aksilik olmazsa en geç 20 Nisan’da dünyaya gelecek.’ dedi.

Karan Ne Demek?

Fahriye Evcen bebeğine Karan ismini vereceğini açıkladıktan sonra, Karan'ın anlamı merak edilmeye başladı. Peki, Karan ne demek? Karan; kahraman, sözünün eri, yiğit ve karanlık anlamlarına gelmektedir.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol