Ünlü Çiftten Müjdeli Haber

Ünlü Çiftten Müjdeli Haber
17 Eylül 2018

Fahriye Evcen hamile mi? Hürriyet Gazetesi'nin yazarlarından İsmail Bayrak, ünlü oyuncunun hamile olduğunu köşesinden duyurdu!

Geçen yaz dünya evine giren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen bebek mi bekliyor? Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Bayrak, Fahriye Evcen’in hamile olduğunu duyurdu! Ancak ünlü çiftten henüz bir açıklama gelmedi.

Fahriye Evcen Hamile mi?

Başarılı oyuncu Burak Özçivit, yine ülkenin en başarılı oyuncularından Fahriye Evcen ile geçtiğimiz yaz evlenmişti. 3,5 yıllık ilişkinin ardından 29 Haziran’da nikâh masasına mutlu çift, masalsı bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. Ünlüler geçitini aratmayan bir organizasyonla evlenen çift, düğünleriyle uzun bir süre gündemi meşgul etmişti.  Şimdilerde ise hayırlı bir haberle daha gündeme gelen Fahriye Evcen'in 2 aylık hamile olduğu öne sürüldü!

Ünlü Çiftten Müjdeli Haber

Burak Özçivit Baba Oluyor!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in önceki günlerde bebek beklediği haberleri yayılmaya başladı. Bu iddiaları Hürriyet Gazetesi’nde İsmail Bayrak da doğruladı! Gazetede yer alan habere göre Fahriye Evcen 2 aylık hamile! Haberi duyunca gözyaşlarına hâkim olamadığı iddia edilen Fahriye Evcen ise henüz bir açıklama yapmadı.

Ünlü Çiftten Müjdeli Haber

Burak Özçivit’in Annesi Torun İstiyor!

Evliliklerinin üzerinden yaklaşık 14 ay geçen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, aileleri tarafından da bebek yapmaları konusunda baskı görüyor! Özellikle Burak Özçivit’in annesi Ceyhan Özçivit’in bebek konusunda sürekli gelinini uyardığı ve elini çabuk tutması gerektiği yönünde tavsiyeler verdiği öne sürüldü. Aynı şekilde, Fahriye Evcen’in Almanya’da yaşayan ailesi de sık sık torun özlemini dile getiriyor, çiftten bir an önce müjdeli haberi almak için bekliyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah