Burcu Kara Oğlu Ali ile İlk Fotoğrafını Paylaştı!

Geçen hafta doğum yapan ünlü oyuncu Burcu Kara, bebeği ile olan ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı!

14 Eylül 2017
Burcu Kara bebeği Ali Çınar ile olan ilk fotoğrafını paylaştı! 2016 yılının Şubat ayında, yönetmen Fırat Parlak ile Brüksel'de dünyaevine giren oyuncu Burcu Kara bebeği Ali'yi geçtiğimiz hafta kucağına almıştı. Sosyal medya hesabından oğlu Ali ile olan ilk karesini paylaşan Burcu Kara'nın fotoğrafı, kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

burcu kara bebeği

Burcu Kara Bebeği Ali Çınar'ın İlk Fotoğrafını Paylaştı

Burcu Kara bebek beklediğini Mart ayında sevenleriyle paylaşmıştı. Sağlıklı geçen hamilelik sürecinden sonra 2 Eylül Cumartesi günü saat 20.40'ta oğlu Ali Çınar'a kavuşmuştu. Maslak'ta özel bir hastanede doğum yapan ünlü oyuncunun doğum haberini ise çalıştığı ajans duyurmuştu. Doğumdan kısa bir süre sonra oğlu Ali Çınar'ın yüzü görünmeyen bir fotoğrafını paylaşan Burcu Kara, birkaç gün önce Ali Çınar'ın daha belli olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

burcu kara bebeği

Burcu Kara oğlu Ali ile birlikte olduğu fotoğrafı sosyal medya hesabından şu not ile paylaştı:' İyilerin kötülerden çok olduğuna inanarak... Bir hafta geçti bile...' Fotoğraf kısa süre içinde binlerce beğeni alırken, altı tebrik mesajlarıyla doldu.

Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

POPÜLER YAZILAR

GEBE SÖZLÜĞÜ

Üye Ol