Başak Sayan’dan Süt Arttıran Tüyolar!

Güzel oyuncu Başak Sayan, ikizleri Ares ve Milan için sütünü nasıl arttırdığını açıkladı!

10 Ekim 2017
Gebeliği boyunca İnstagram hesabını çok aktif kullanan Başak Sayan, ikizleri Ares ve Milan'ın doğumundan sonra da sosyal medya hesaplarını oldukça aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Takipçileriyle çok iyi bir iletişimi olan Başak Sayan bebekleri Ares ve Milan'ın bakımına dair tüyolar vermeye devam ediyor. En son yaptığı paylaşımdaysa, neredeyse tüm annelerin ilgi alanına giren süt arttırma konusunda neler yaptığını açıkladı.

Başak Sayan Bebekleri İçin Sütünü Nasıl Arttırdığını Açıkladı!

başak sayan bebekleri

Yaklaşık 4 ay önce ikizleri Ares ve Milan'ı dünyaya getiren ünlü oyuncu Başak Sayan, gebeliği itibariyle sosyal medyayı sık kullanmaya başlamıştı. Gebeliğinde, diğer anne adaylarıyla sık sık fikir alışverişinde bulunan Başak Sayan, ikizleri doğduktan sonra ise onların bakımına dair deneyimlerini paylaşmaya başladı. Ünlü oyuncu en son sütünü arttırmak için neler yaptığını diğer annelerle paylaştı.

Başak Sayan'ın Süt Arttıran Tüyoları!

başak sayan ikizleri

Öncelikle sütünü günde 6 kere sağdığını söyleyen ünlü oyuncu, bunun sütü arttırdığına inandığını ifade etti. Beslenmesine çok dikkat ettiğini söyleyen oyuncu, gün içinde bol bol su tükettiğini açıkladı. Bunlara ek olarak her gün hurma yediğini söyleyen Başak Sayan, sabah kahvaltısında da helvaya mutlaka helvaya yer verdiği dile getirdi.

Başak Sayan'ın ikiz bebek bakımına dair verdiği tüyolara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

POPÜLER YAZILAR

GEBE SÖZLÜĞÜ

Üye Ol