• gebe.com
  • /
  • Rüya Gibi Tatil Hediyeli Büyük Yaz Kampanyası Başladı!

Rüya Gibi Tatil Hediyeli Büyük Yaz Kampanyası Başladı!

Tatil sezonu başladı… Eğer siz de seyahat planları yapmaya başladıysanız, önce Minoris Baby’nin büyük yaz kampanyasına göz atın deriz! Türkiye’nin ilk bor içeren organik sıvı deterjan grubu markası Minoris Baby, Antalya’nın göz bebeği The Land of Legends Otel’de bir aileye rüya gibi bir tatil hediye edecek. 3 gece 4 gün konaklama ödüllü yarışmaya katılmak için ise yapmanız gerekenler çok basit! 14 – 16 Haziran 2019 tarihleri arasında www.minorisbaby.com’dan tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan aileler, sms ile yarışma sayfasına yönlendirilecekler. Burada sorulan sorulara en hızlı cevap veren 1 aile, Antalya’nın en konforlu oteli The Land of Legends’da doyasıya eğleneceği bir tatil yapmaya hak kazanacak!

Minoris Baby’den Hediye Yağmuru!

Minoris Baby’nin sürprizleri bu kadarla da sınırı değil! Dereceye giren diğer 9 aile, derece sırasına göre 500, 250, 125, 75 veya 50 TL  değerinde indirim kuponu kazanacak.


Kampanya detaylarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Bor İçeren İlk Sıvı Deterjan

Türkiye'nin bor içeren ilk organik sıvı deterjan grubu markası olan Minoris Baby, %100 yerli bir değerdir. Ülkemizde, 25 bilim insanı tarafından geliştirilen ve üretilen tek markadır. Hiçbir ürünü, bebeğinizin sağlığına zarar verebilecek parfüm ve paraben gibi kimyasal madde içermez. 


Alışveriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol