• gebe.com
  • /
  • Minoris Baby’den 3 Aileye Rüya Gibi Bir Tatil Hediye!

Minoris Baby’den 3 Aileye Rüya Gibi Bir Tatil Hediye!

Ödüllerle Dolu Yarışmanın Süresi Uzatıldı!

Ailenizle birlikte, Türkiye'nin en güzel otellerinden birinde yorgunluğunuzu atıp, doyasıya eğlenebileceğiniz unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, Minoris Baby'nin sizler için harika bir haberi var! The Land of Legends Otel'de konaklama ödüllü yarışmanın süresi, yoğun ilgiden dolayı uzatıldı! 15 Mart saat 23:59’a kadar Minorisbaby.com’dan 250 TL ve üzeri değerinde alışveriş yapan tam 3 aile, The Land of Legends’ta 3 gece 4 gün rüya gibi bir tatil yapmaya hak kazanacak! Minoris Baby'nin sürprizleri bu kadarla da sınırlı değil! Dereceye giren diğer aileler, Minorisbaby.com'dan yapacağı alışverişler için sırasına göre 500, 250, 125, 75 ve 50 TL değerinde indirim kuponları kazanacak!

Rüya Gibi Bir Tatil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor!

Yoğun ilgiden dolayı kampanya süresini uzatan Minoris Baby, yarışmayı kazanan tam 3 aileye rüya gibi bir tatil hediye edecek! Antalya'nın en konforlu otellerinden The Land of Legends Otel'de eşiniz ve çocuklarınızla birlikte aktivite alanlarını keşfe çıkabilir, kısa bir alışveriş turu yapabilir veya sadece dinlenmeye odaklanabilirsiniz! 3 gece 4 gün sürecek olan bu harika tatili kazanmak için Minoris Baby'nin yarışmasına katılmanız yeterli!


Türkiye’nin ilk bor içeren sıvı deterjan ürün grubuna sahip olan Minoris Baby'nin amacı, doğayı kirletmemek ve ürettiği ürünler ile sizlerin de bu amaca hizmet etmenizi sağlamaktır.


%100 organik bir marka olan Minoris Baby, %100 yerli ve milli Ar-ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkmış bir değerdir.

Yarışmaya katılmak için TIKLAYIN!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol