• gebe.com
  • /
  • Hem Gebeler Hem de Bebekli Aileler İçin Konforlu Seyahatin Sırrını Açıklıyoruz!

Hem Gebeler Hem de Bebekli Aileler İçin Konforlu Seyahatin Sırrını Açıklıyoruz!

Seyahat etmek, en çok da bebekli aileler ve hamileler için endişe vericidir. Hamileler, yaşadıkları fiziksel değişimler nedeniyle yolculuğunun konforlu geçmesini isterken, bebekli aileler de seyahat edecekleri şirketin, onlara ne tür kolaylıklar sağlayacağına odaklanır. Kısacası, her iki tarafın da aradığı tek kriter konfor! Bu da direkt olarak bilet satın alacağınız firmanın özellikleriyle ilgilidir. O zaman gelin, bileti satın alacağınız şirkette olması gereken özelliklere kısaca bir göz atalım.

En Önemlisi: Kalite!

Konforlu yolculuğun belki de en önemli kriteri, seyahat edeceğiniz firmanın kalitesidir. Eğer müşteri memnuniyetine önem veren bir şirket aracılığı ile seyahat edecekseniz, zaten yolculuğunuzun kötü geçmesi pek mümkün değil. Düşünsenize, telefonun ucunda sizin rahatınız ve memnuniyetiniz için çabalayan müşteri temsilcileri olduğunu! 

Ulaşım Aracı Çeşitliliği

Uçak, tren, otobüs, budo... Herkesin rahat ettiği ulaşım aracı farklıdır. Haliyle, biletinizi alacağınız firmanın göz atmanız gereken bir diğer özelliği de ulaşım aracı çeşitliliğidir. Hele ki hamilelik döneminde konforunuz için her ulaşım aracını kullanamayacağınızı düşündüğümüzde, bilet alacağınız firmanın size alternatifler sunması önemlidir.

Son Dakika Plan Değişikliği mi Yaptınız?

O zaman bilet iptali konusunda da size rahatlık sunan bir firma araştırsanız faydalı olur! Örneğin Biletall.com, seyahat saatinden 1 saat öncesine kadar otobüs biletinizi koşulsuz iptal etmenize olanak sağlıyor. Bu rahatlığı kolay kolay her firmada bulamayacağınızı da belirtelim.

Araç Kiralama İmkânı Olmazsa Olmazlardan

Sıra geldi yolculuk sonrasına! Eğer seyahat ederken aradığınız tek özellik konforlu olmak ise bu rahatlığı seyahat sonrasında da devam ettirebilmelisiniz, öyle değil mi? O halde, mutlaka araç kiralama imkânı sunan firmalardan biletinizi satın almanızı tavsiye ederiz. Böylece bir elinizde bebek arabası, diğer elinizde bavullar varken taksi aramak yerine, yolculuk bitiminde aracınız direkt ayağınıza gelir!

İlk Kez Gidilecek Bir Şehirse, Rehberlik Hizmetine

Eğer ilk kez gideceğiniz bir destinasyon söz konusuysa, eminiz ki tarihi mekânları görmek veya geleneksel yiyeceklerinden tatmak istersiniz. Peki daha önce hiç gitmediğiniz bir yerde, her şeyi elinizle koymuş gibi bulabilmek için rehberlik hizmeti almaya ne dersiniz? Yok yok, tonlarca para ödediğiniz rehberlik hizmetinden bahsetmiyoruz, ücretsiz online rehberlik hizmetinden bahsediyoruz! Yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan online rehberlik hizmeti sayesinde, vaktinizi orayı burayı bulmaya çalışarak değil, ailenizle birlikte kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz!

Konforlu Seyahatlerin Değişmez Adresi Biletall.com!!!

Biletall'da hediye yağmuru devam ediyor!

18 Aralık - 18 Ocak tarihleri arasında Biletall.com'dan biletini alan 50 kişi uçak bileti, 50 kişi otobüs bileti ve 100 kişi Biletall Shop’tan 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor!

Detaylar Biletall.com''da!  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol