• gebe.com
  • /
  • Büyük Minoris Kampanyası Başladı!

Büyük Minoris Kampanyası Başladı!

Büyük Minoris Kampanyası Başladı!

Muğla’nın incisi Fethiye’de, ailenizle birlikte size özel bir tatil deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Artık bir klasik haline gelen ve her yıl binlerce ebeveynin sabırsızlıkla beklediği Büyük Minoris İndirim Kampanyası başladı! Katılan herkesin kazanacağı bu kampanyada büyük ödül ise rüya gibi bir tatil… Özel korunaklı havuzu olan, 4 kişilik bir villada tam bir hafta boyunca tatil kazanma şansını yakalamak için yapmanız gerekenler çok basit!


16 Kasım 2019, saat 23:59’a kadar Minorisbaby.com'dan 300 TL ve üzeri alışveriş yapın, alışverişin ardından telefonunuza gelen sms ile yarışma sayfasına yönlenin. Bu sayfada yarışma sorularını en hızlı çözen ilk 3 aile, büyük ödülün sahibi olacak!


Yarışmanın şartları için buraya tıklayabilirsiniz.


Bu Yarışmada Boş Yok!

Minoris Baby’nin sürprizleri bununla da sınırlı değil! Katılan herkesin kazanacağı kampanyada, 4. olan aile Minorisbaby.com'da geçerli olacak 1000 TL, 5. olan aile 500 TL, 6. olan aile 250 TL ve 7. olan aile ise 125 TL değerinde indirim kuponu kazanacak.


8. – 15. olan aileler ise Minorisbaby.com’da geçerli olan 80 TL, dereceye giremeyen diğer katılımcılar ise 20 TL değerinde indirim kuponu ile ödüllendirilecek.


Türkiye’nin ilk bor içeren sıvı organik deterjan grubu markası Minoris Baby’de şu an onlarca ürün indirimde! Bebeğiniz için organik ürünleri indirimli bir şekilde alabileceğiniz ve üzerine tatil hediyesi kazanabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayın!

Leke Çıkarıcı Sprey Lansman Fiyatıyla Şimdi Satışta!

Minoris organik deterjan grubu ailesinin en yeni üyesi olan Leke Çıkarıcı Sprey şu anda lansman fiyatıyla satışta! Parfüm, paraben, sülfat ve boya gibi maddeler içermeyen, nötr pH değerine sahip Leke Çıkarıcı Spreyi incelemek için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.