Aslıhan Kıratlı

Body Designer

Aslıhan Kıratlı İle Alt Vücudu İncelten Hareketler
Aslıhan Kıratlı ile alt vücudu incelten hareketler evde kolayca yapacağınız doğum sonrası egzersizleri ve antrenmanları arasında yer alır.
Aslıhan Kıratlı İle Warm up - Cool Down
Aslıhan Kıratlı ile warm up - cool down esneme (strech) hareketleri. Evde doğum sonrası rutinlerin sonuna ekleyebileceğiniz hareketler fayda sağlayacaktır
Aslıhan Kıratlı İle Bacakları, Baseni, Kalçayı ve Karını İncelten Rutin Hareketler
Aslıhan Kıratlı İle evde bacak İnceltme hareketleri ve kalça karın egzersizleri doğum sonrası kilolarını vermeye ve basen inceltmeye yardımcı olacak.
Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve İncelten Kareografi
Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve İncelten Kareografi videosu yağ yakıcı kol ve bacak incelten hareketler evde yapılacak egzersiz hareketleri konu alıyor.
Aslıhan Kıratlı ile İncelten Abdominal çalışması
Aslıhan Kıratlı ile incelten abdominal çalışması gebeliğiniz boyunca esneyen karın kaslarınızın eski formuna dönmesinde yararı olacak.
Aslıhan Kıratlı ile İç Karnı ve Deriyi Geri Toparlayan Bir Rutin
Aslıhan Kıratlı ile iç karnı ve deriyi geri toplayan karın sıkıştırma hareketleri videosunu dümdüz bir karın ve göbek için evde rahatça uygulayabilirsiniz.
Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Esneme ve Stretch Hareketleri
Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrasında formda kalmaya ne dersiniz? Gebelik sonrası esneme ve stretch hareketleri için videomuzu izleyebilirsiniz.
Aslıhan Kıratlı İle Serbest Kardiyo Egzersizleri
Aslıhan Kıratlı ile evde egzersiz hareketleri serbest kardiyo ile devam ediyor. Doğum sonrası kilo vermek için kardiyo hareketlerinin yapılması gerekiyor.
Aslıhan Kıratlı İle Isınma Hareketleri
Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Isınma Hareketleri vücudunuzun toparlanma aşamasında doktorunuzun onayı ile her çalışmanızda size fayda sağlayacaktır.
Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Pelvik Taban Güçlendirme Hareketleri
Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrasında formda kalmaya ne dersiniz? Doğum sonrası pelvik taban güçlendirme hareketleri için videomuzu izleyebilirsiniz.
Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Karın Güçlendirme Hareketleri
Doğum sonrası eski formunuza kavuşmaya hazır mısınız? Evde kolaylıkla yapabileceğiniz karın güçlendirme hareketleriyle sıkı bir karına sahip olabilirsiniz.
Aslıhan Kıratlı İle Karın Bölgesini Şekillendiren Rutin
Aslıhan Kıratlı İle karnı şekillendiren ve dümdüz bir karın için egzersizler devam ediyor. Evde egzersiz hareketleriyle karnınız hızlıca forma girecek.